PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96085}

Za śmierć ojca

Da mao xian jia
6,9 16
ocen
6,9 10 1 16
Za śmierć ojca
powrót do forum filmu Za śmierć ojca

Znakomita realizowana w Hong Kongu, Tajlandii, Kambodzy i San Francisco sensacja mistrza gatunku Ringo Lama ("City on fire").
W glownej roli znany dobrze Andy Lau.
To pelna niezwyklych intryg historia mlodego czlowieka pragnacego zemsty za smierc rodzicow. Po 20 latach nadarza sie wreszcie okazja...

-Grail-

Z jakieś 10 lat temu leciał późno w nocy w TVP1, pamiętam jak kolega mi nagrał ten film na vhs.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Wiecie może gdzie go do znaleźć? Był na TVP1? No to trochę dziwne, że jest taki ciężki do znalezienia.

Damar3478

Jedynie możemy mieć cichą nadzieję, że jakaś stacja puści ten film ponownie. Liczę, że TVP1 przypomni ten mało znany akcyjniak.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Dokładnie, nie wszystkie filmy Ringo Lama są znane, a ten wydaje się naprawdę ciekawy dla mnie. Jak będą jakieś wieści to dajcie znać :)

Damar3478

Jest jeszcze jedna opcja. Jeżeli film został wydany w USA to można załatwić oryginał i dorobić napisy do niego. Pytanie tylko czy ktoś by się podjął tłumaczenia napisów z angielskiego na polski...

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Zależy ile linijek by posiadały te napisy, ale jednak sądzę, że warto by było. Najpierw trzeba załatwić wersję w dobrej jakości, to na pewno zmotywuje do tłumaczenia ;)

Damar3478

W sieci są dostępne napisy angielskie oraz niemieckie, także jak ktoś jest zainteresowany to do dzieła :)

Damar3478

ja właśnie też tego filmu nigdy nie widziałem tylko o nim słyszałem po treści czytałem jak by mi przypominał Życzenie Śmierci z Charlesem Bronsonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones