PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614988}

Tajemny krąg

The Secret Circle
7,1 20 199
ocen
7,1 10 1 20199
Tajemny krąg
powrót do forum serialu Tajemny krąg

co 2 sezonem 

ocenił(a) serial na 9

Hej :) mam pytanie wiecie moze czy bedzie 2 sezon tajemniczego kregu ? z góry dzieki

patka19_filmweb

nie będzie..

ocenił(a) serial na 10
sendi2

CO?!

ocenił(a) serial na 7
Blaise_witch

Była zbyt mała oglądalność i serial nie dostał promocji na nowy sezon.
Później inna telewizja chciała puszczać 2 sezon, ale ostatecznie TSC jest skończone i już nie wraca. :)
A akurat się zaczynała robić ciekawa akcja...

ocenił(a) serial na 9
sendi2

aha okej dzieki:)

ocenił(a) serial na 10
patka19_filmweb

niestety nie bedzie :((

ocenił(a) serial na 9
Aselka

aha dzieki :) szkoda ze juz nie bedzie bardzo mi sie podobal:(

ocenił(a) serial na 10
patka19_filmweb

ja też go uwielbiałam :( zawsze likwidują te seriale, które są fajne :(

ocenił(a) serial na 9
Aselka

no :) polezam pamietniki wampirów tez bardzo fajny serial:P

ocenił(a) serial na 10
patka19_filmweb

oglądałam parę odcinków ale mnie jakoś nie wciągnął :-)

ocenił(a) serial na 9
Aselka

Jestem tego samego zdania, tak samo próbowałam Pamiętników i jakoś nie potrafię się przekonać.. słyszałam różne opinie, że może jednak nagrają, że nie. Sama już nie wiem.. :(

ocenił(a) serial na 10
Carminelipss

wydaje mi się że już nie będzie kolejnego sezonu a wielka szkoda i teraz nie ma co oglądać

ocenił(a) serial na 8
Aselka

Podobno stacja ABC FAMILY chciałaby emitować 2 sezon TSC, ja jestem jak najbardziej ZA gdyż uwielbiam serial tak samo jak książkę, szczególnie postać Faye.

ocenił(a) serial na 10
martamk4

było by fajnie ja też lubie Faye i Cassie chciałambym oglądnac jeszcze jakiś serial z podobna obsadą :-)

ocenił(a) serial na 7
Aselka

Ja gdzieś czytałam ze ostateczna decyzja jest ze drugiego sezonu nie bedzienza żadnej stacji.... Ten serial to etap zamknięty i niestety raczej nie ma co sie łudzić.... :o(

ocenił(a) serial na 10
sisi421

no tez tak czytalam na stronie serialu ale to wielka szkoda :( ciekawe czy bedzie jeszcze jakis nowy ciekawy serial jak ten.

ocenił(a) serial na 9
Aselka

Eh.. a zaczynał się naprawdę ciekawie rozkręcać.. w sumie to jedyny taki serial o "czarodziejach", który mi się tak podobał :(

ocenił(a) serial na 10
Carminelipss

mi się już spodobal od pierwszego odcinka wgl obsada serialu bardzo przypadła mi do gustu

ocenił(a) serial na 8
Aselka

Właśnie, mogliby dać NAM FANOM ten drugi sezon, chociaż tyle by nam wynagrodzili, a nie tak od razu kończą. Fabuła się dobrze nie rozwinęła a oni już usuwają serial , jak dla mnie to nie fair :/

ocenił(a) serial na 10
martamk4

no wlasnie jeszcze taki odcinek ostatni zrobili i tyle watkow nie wyjasnili

martamk4

Taa, ok., zgadzam się, urwali w ciekawym momencie, też oglądałam z przyzwyczajenia jak niektórzy i uważam, że dopiero pod koniec rozwinęła się akcja. Ale serio, co to za teksty: "Właśnie, mogliby dać NAM FANOM ten drugi sezon, chociaż tyle by nam wynagrodzili, a nie tak od razu kończą." Dać wam? Jasne, niektórzy pewnie chętnie by dali, najpierw tylko zrzućcie się na produkcję drugiego sezonu i będzie gites. Ludzie, czy to dla Was taka trudna filozofia? Nie ma oglądalności, to nie ma profitu, nie ma profitu, to nie ma budżetu na kolejny sezon. Nawet jeśli cała ekipa i obsada strasznie by chcieli. I tyle. Pogódźcie się z tym. Ja też chętnie obejrzałabym drugi sezon, ale nie zsikam się w majty z bólu, jeśli go nie będzie. Chill out. Nie ten, to inny. Polecam "Teen Wolf", jeśli TSC Was kręci. Fajne poczucie humoru, dużo się dzieje i krwiste postaci.

ocenił(a) serial na 2
Strzygaa

Ja nie polecam TW, shito.
Jak każdy by MTV...

WhiteDemon

Dla mnie właśnie różni się od typowych produkcji MTV, które mnie raczej odstraszają i których nie śledzę. Czasem chyba po prostu lubię pooglądać coś lekkiego i zrealizowanego z przystępnym humorem. BTW, wilkołaki to miła odmiana od tego całego wampirzego szału ostatnimi czasy i tym podobnych rzeczy.

ocenił(a) serial na 2
Strzygaa

Tylko że w każdym wampirzym "szale" zawsze znajdą się też wilkołaki;)
Też lubię pooglądać lekkie rzeczy, ale IMO Teen Wolf jest tak strasznie słabe, że nawet moja wytrzymałość na nic się zdała;)
Ale jak kto uważa.

WhiteDemon

Hm... TW jest raczej banalny, tak bym to nazwała, ale dla mnie nie jest to nic negatywnego akurat, bo w tym wypadku i w tej formie jakoś do mnie trafiło. I również kocham Klausa (o ile dobrze interpretuję ^^), a na przykład już "True Blood" całkowicie mnie odstrasza i wręcz obrzydza. Dlatego co kto lubi :).

ocenił(a) serial na 2
Strzygaa

:))
Piąteczka, Klaus to moja ulubiona postać z TVD.
A TB, hm no cóż - ja akurat bardzo lubię, choć obecny 5 sezon tak mnie na razie rozczarowuje, że coś okropnego. Flaki z olejem...
Albo ja już się starzeję;)

WhiteDemon

Niestety, jeśli chodzi o TB odpadłam dosyć szybko - ba!, nawet bardzo szybko, nie nie dotrwałam nawet do połowy pierwszego sezonu. Nie jestem znowu jakaś pruderyjna, ale jednak odstraszył mnie ta wszechobecna erotyka i wręcz ociekanie seksem. Rozumiem w jakimś tam sensie, że temat seksualności jest często mocno związany z wampiryzmem, ale to, jak ten serial tym emanuje po prostu mnie odrzuca. Trzeba umieć dawkować takie rzeczy widzowi i, jak dla mnie osobiście, tutaj było to przesadzone. Nie wiem, może tylko początek serialu był taki mocny? Długo się go nie naoglądałam, więc nie mam pojęcia, czy później coś się zmienia :).
Cóż, pomijając te seriale, i tak żywię niegasnącą sympatię do braci Winchester (zdecydowanie mój ulubiony serial, nie tylko, jeśli chodzi o fantastykę). Nawet, jeśli Sera Gamble nie podźwignęła odpowiedzialności, bracia wciąż trzymają mnie przy ekranie :).

ocenił(a) serial na 2
Strzygaa

No właśnie, żebyś wiedziała że TB początkowo każdego odrzuca, także mnie.
Ja wciągnęłam się gdzieś po 5 odcinku 1 sezonu;)

A z SPN to utknęłam na śmierci Bo...Sama WieszKoogo i jakoś nie mam motywacji oglądać dalej, choć bardzo podobał mi się ten serial.Aczkolwiek w pewnym momencie zaczynała mnie drażnić schematyczność wątków;)

WhiteDemon

Cóż, być może kiedyś spróbuję jeszcze raz przebrnąć przez te pierwszych kilka odcinków TB, zobaczymy... Jak na razie jestem ciekawa "Doktora Who", bo wiele o tym słyszę, a nie miałam jeszcze okazji tego obejrzeć, więc zacznę od tego.
Sezony 6. i 7. SPN były niestety słabsze od poprzednich, ponieważ szanowna pani Sera Gamble nie nadaje się do nowej roli. Erik Kripke był jednak geniuszem. Cóż, ze mną było podobnie, śmierć B. też mną wstrząsnęła, generalnie w tym serialu giną same najlepsze postaci oprócz dwóch głównych bohaterów (np. do dziś strasznie brakuje mi też Asha ^^). Ale końcówka 7. sezonu była mocno zaskakująca i zostawia duże pole do popisu w sezonie 8., pod warunkiem, że nikt tego nie popsuje. Ale z tego, co mi wiadomo, Gamble ustąpiła ze stanowiska, więc może ktoś inny wyprowadzi SPN na dawne tory :). Moja sympatia do Deana i tak nigdy nie wygaśnie ;)).

ocenił(a) serial na 2
Strzygaa

Akurat np końcówka 6 sezonu była dla mnie genialna, mój kochany Castiel jako Sam Wiesz Kto, to było coś niesamowitego;)
Ale potem coś się spitoliło i straciłam ducha do oglądania...
Ach, ten Dean, wszystkie się nim tak zachwycają;)i tymi jego sarnimi oczkami.
A ja tam uwielbiam po równo i jego i Sama, czasem nawet Sama bardziej...
Wiem, dziwna jestem;)

WhiteDemon

Tak, 6. sezon rozkręcał się powoli, wątek z duszą Sama średnio mnie zachwycił, był jednak w zupełnie innym klimacie niż poprzednie sezony, ale jednak końcówka była mocna. Wytrzymałam, ponieważ dowiedziałam się, że Gamble ustępuje ze stanowiska, a ja wierzę, że może tej kolejnej osobie (akurat nie pamiętam nazwiska) uda się stworzyć sezon na miarę Erika Kripke. Dlatego obejrzałam 7. sezon do końca i trzymam kciuki za 8. :).
Castiel rządzi :). I cieszę się, że jednak wróciła trzecia siostra Winchester - moja kochana Impala, bo bez niej... no, po prostu nie ma SPN bez Impali ;).

ocenił(a) serial na 7
Strzygaa

Teen Wolf to straszne badziewie, nawet gorsze od Pamiętników Wampirów. Typowa papka dla nastolatków.

ocenił(a) serial na 9
Aselka

aha :) szkoda ze ci sie nie podoba bo mi bardzo :P

ocenił(a) serial na 10
patka19_filmweb

Czy będzie 2 Sezon czy nie?

ocenił(a) serial na 10
Nitro2050

nie nie będzie kolejnego sezonu

ocenił(a) serial na 10
Aselka

Ja osobiście uważam że serial był świetny. Szkoda że nie będzie kolejnego sezonu :C

ocenił(a) serial na 10
shaks1995

No to szkoda :( ale było bardzo ciekawe ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Nitro2050

znalazłam, że ma być jednak drugi sezon data jest dzisiejsza więc może jeszcze nic nie wiadomo
http://www.thesecretcircle.org.pl/news.php?readmore=749#comments
tylko mam teraz pytanie jeśli ABC family albo Syfy będą kontynuowali 2 sezon to znaczy, że będą odcinki w internecie? tak jak do tej pory?

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

Nie wiem czy to jest prawda wypuścił 2 Sezon

ocenił(a) serial na 5
mrowka1504

Mam nadzieję, że wskrzeszą TSC. Nie powiem, żeby był to jakiś porywający serial, początkowo mnie nudził, później już oglądałam z przyzwyczajenia i dla Fayany. Ale imo TVD też rozkręcił się dopiero od 2. sezonu, więc kto wie...?
Do ABC Family pasuje taki klimat, tej drugiej stacji nie znam, ale mam nadzieję, że jest w tym ziarno prawdy i że któraś postawi na swoim i zaadoptuje nasze młodociane czarownice ; ).

ocenił(a) serial na 7
MademoiselleDrama

Ja osobiscie stacje Syfy inedtyfikuje z wszystkim co nadprzyrodzone..... Dużo na niej tego typu seriali co do filmów to rownież w większości emitują sf.... Tak więc moim zdaniem bardziej mroczny 2 sezon TSC mógłby być właśnie na Syfy, aczkolwiek abc jest zdecydowanie bogatsze tak więc oni mogłoby pozwolić sobie na jakościowo lepszy 2 sezon TSC....

ocenił(a) serial na 6
sisi421

ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeee TSC ! :D

Gagisa

szkoda ze juz nie bd TSC nieźle się zapowiadało po ostatnim odcinku , ale cóz...

ocenił(a) serial na 10
darek_03

może w końcu ktoś zmądrzeje i go przejmą ;P

ocenił(a) serial na 10
shaks1995

tak serial był znakomity! uwielbialam go :(

ocenił(a) serial na 7
patka19_filmweb

Bardzo dobra wiadomość ! Początkowo był nawet niezły, ale później prezentował poziom "wybitnego"... "Zmierzchu..." ;P

MF13

Kiedyś "Zmierzch" mi się podobał, ale teraz uznałam, że to bardziej dla dzieci.
TVD nawet fajne ;)
A z kolei TSC i tak daje naciągane 5. Nic nie było takiego, co by zaciekawiło i kazało oglądać następny odcinek.
Pomęczyłam się do 14, ale dalej już oglądać nie mogłam. Rozumiem, komuś może się podobać. Kwestia gustu.

Ostatnio w ogóle przypadkiem odkryłam fajny serial. Już go właściwie skończyli, ale mnie bardzo wciągnął.
"Primeval" - "Siły Pierwotne", czy jak tam to tłumaczą.

ocenił(a) serial na 7
patka19_filmweb

Skoro dwie stacje biją się o serial to na 99% któraś ze stacji wyemituje :D zwłaszcza że widzą że jest duże zainteresowanie ;)

a odcinki będą dostępne online do obejrzenia jeśli przejmie ABC Family nie wiem jak Syfy ;) ABC emituje też Pretty little liars :)

użytkownik usunięty
patka19_filmweb

Nie będzie 2 sezonu. Aktorzy już są angażowani w nowe produkcje.
a gdyby ABC Family albo Syfy naprawdę zależało na The Secret Circle to,
któraś z nich przejęła by TSC i rozpoczęto by już zdjęcia do 2 sezonu,
żeby oficjalnie ogłosić w jesiennej ramówce, że serial The Secret Circle będzie emitowany w danym dniu o danej godzinie.

ocenił(a) serial na 10

aktorzy z pamietników też grają w innych serialach a jakoś kontynuuja go daej

użytkownik usunięty
klaudia123_filmweb

podaj przykłady bo ja wiem tylko, że serialowa Meredith gra w PLL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones