Sienna Guillory

Sienna Tiggy Guillory

6,9
4 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Guillory

czy ktos ją widział w RE Afterlife? ja nie wiec czemu piszą ze tam występuje?

dooom

Występuje w czasie napisów końcowych, taka blondynka, która gada do żołnierzy Umbrelli.

AliceJ

faktycznie wcześniej nie zwróciłem uwagi

RoboWarrior

A ja zwróciłem;) Szkoda, że przeszła na ciemną stronę...

użytkownik usunięty
BISKUPMAT

Hmm nie wiem jak historia z filmów ma się do kanonu ale czy Wesker jej przypadkiem nie przekabacił czy coś?

ona tam miała tego pająka na klacie, takiego samego, jakiego miała Claire, to pewnie jej zrobiło z mógu wodę ;d

AgentProvocateur

to jest nawiązanie do piątej części gry.

19981024

no wesker ja zlapal i wczepil robala;) ale w 5 chris ja pewno uratuje

AlbertWesker

Chris nie pojawi się w 5, tak samo jego siostra. Za to będzie Ada Wong i Scot Kenedy

bane4

leon kennedy;p nie scott;p scott to jego drugie imie;p

AlbertWesker

Przecież to bez znaczenia

bane4

ale najdziwniejsze jest to ze mimo wszystko ona umarla..
tyle milionow ludzi zjedli a wzieli akurat ja
i totalnie ja odmienili

Nikola19

Ona nie umarła. W grze było, że zrzuciła się z Weskerem przez okno i Chris myślał, że ona zginęła. O potem okazało się, że oboje przeżyli. Tylko, że Jill miała zainstalowane na klatce piersiowej urządzenie, które nią manipulowało. Była takim, jakby robotem - zabójcą na usługo Umbreli

bane4

no wiesz ja nie gram w gry to skąd miałam wiedzieć

Nikola19

W porządku:) Ale z tego wątku jest nawiązanie

bane4

a no może być nie przecze tylko ja się na filmie bardziej opieram z tego co pamiętam

Nikola19

Pozwolę się wtrącić - w filmie nie było pokazane ani nie było mowy o tym, że zginęła. Co więcej, w ostatniej scenie filmu widzimy jak siedzi w samochodzie wraz z resztą bohaterów, którzy przejęli Alice. Tak więc jej dalsze losy co do filmu pozostają poniekąd nieznane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones