Sienna Guillory

Sienna Tiggy Guillory

6,9
4 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Guillory

W Resident Evil 2 wyglądała wspaniale, jak prawdziwy cud.

vince25xx

I te jej stópki w tych bucikach .. ^^

vince25xx

Z Tobą się zgodzę! Dzięki swej roli w dwójce sprawiła, że pokochałem ją jako aktorkę. Ideał kobiety jak dla mnie :D

ThomasPPL

Dla mnie to również ideał kobiety. Ma w sobie coś niezwykłego ( np. wspaniały uśmiech... ), no i świetnie gra w filmach. Urzekła mnie zwłaszcza rolą Aryi w filmie "Eragon". Pozdrowienia dla fanów Sienny :)

użytkownik usunięty
vince25xx

W drugiej filmowej części RE wygląda bardzo podobnie do pierwowzoru z gry RE3: Nemesis. Szkoda, że w dalszych odsłonach filmowej serii jej wygląd uległ zmianom. Jednak fajnie, że Jill Valentine pojawia się, chociażby w roli drugoplanowej. Obsadzenie Sienny było, moim zdaniem, dobrym wyborem.

Dokladnie. Super zagrala . Szczegolnie podobaly mi sie jej ruchy , kucniecia - identycznie jak Jill z Gry .

vince25xx

Wspaniale? Boże, była ZJA-WI-SKO-WA, piękna drapieżna uroda do tego umiała przywalić. I choć gwiazdą była także piękna Milla, Sienna kompletnie przyćmiła ją urodą. Szkoda że w najnowszej "Retrybucji" ma już inną fryzurę, bo w czarnych krótszych była przepiękna, ale jako blond nadal ma seksapil.
Bardzo piękna i śliczna aktorka, jej facet to szczęściarz;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones