Sienna Guillory

Sienna Tiggy Guillory

6,9
4 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Guillory

przepiękna kobieta :) z nią u boku mógłbym zabijać zombiaki:D

gumis1581

jest bardzo ładna. Ma niesamowicie elastyczna twarz. Patrząc na zdjęcia , mała zamiana fryzury i wygląda jak calkiem inna osoba. Byłaby idealną modelką.

użytkownik usunięty
gumis1581

Piękna kobieta, świetna aktorka, no i najlepsze role w Resident Evil :) - jako Jill Valentine rozpala zmysły ;)

Zgadzam sie. Jest niesamowita, dla mnie ideal kobiety !!! Zwlaszcza podobala mi sie w rudych wlosach w filmie Eragon... ;) P;)

gumis1581

Też uważam, że to jest piękna kobieta, dobra aktorka, no i jako Jill bardzo sexowna i bardzo dobrze dobrana do postaci Jill Valentine :).

gumis1581

Moje ulubione stworzenie w Residentach :) Wkurzał mnie jej brak w 3 i 4, Jill jak dla mnie jest dużo lepszą postacią niż Alice. No i jest jedynym plusem w części 5. Zaje...sta jest :)

użytkownik usunięty
Raskolnikow89

Jest tak Sexy że Ehhh ! do tego wspaniale odegrana rola, i ta kreacja :)

gumis1581

Jill z ' RE: Apokalipsa ' - przepiękna kobieta;D i w tamtym wdzianku czysty sexapil. Śliczna buzia i kozackie oczy;D Jak dla Mnie zatrudnienie Sienny to najlepsza rzecz jaką zrobili twórcy filmowych RE

gumis1581

Zgadzam sie. Ja rowniez...P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones