Sienna Guillory

Sienna Tiggy Guillory

6,9
4 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Guillory

Arya była w książce elfem a u Sienny nie zauważyłam spiszastych uszu. Co o tym myślicie?

asia_ryzko

Mnie to ziebi bo jestem fanem Sienny, w trailerze wypada świetnie, i brak "śpikczastych" uszu nie razi. Przynahjmniej mnie:)

asia_ryzko

no cóż, to był akurat w pewnym sensie błąd, bo w książce inaczej było napisane. Ale co tam. w "Najstarszym" - jeżeli będzie jego ekranizacja - na pewno nie zrobią Aryi od razu spiczastych uszu.
To - teraz już - uważam za szczegół.

Choć tych "szczegółów" w filmie było trochę. :]

asia_ryzko

Tak samo aktorzy którzy grali role elfów we "Władcy Pierścieni" nie mieli spiczastych uszu, a jednak sie ludziska na planie postarali i ostre uszki były.

asia_ryzko

Ja uważam, że to jest duże niedosiągnięcie w filmie,i reżyserowi jeżeli będzie chciał nagrać dalsze cześci to będzie trudno. Bo kto czytał 2 częsć Eragona to wie że potem on sie zmienia i będzie podobny do elfa to ciekawe jakby było to ukazane w filmie, bo przecież uszy są najważniejsze.

asia_ryzko

Ja uważam, że to jest duże niedosiągnięcie w filmie,i reżyserowi jeżeli będzie chciał nagrać dalsze cześci to będzie trudno. Bo kto czytał 2 częsć Eragona to wie że potem on sie zmienia i będzie podobny do elfa to ciekawe jakby było to ukazane w filmie, bo przecież uszy są najważniejsze.

asia_ryzko

Ja uważam, że to jest duże niedosiągnięcie w filmie,i reżyserowi jeżeli będzie chciał nagrać dalsze cześci to będzie trudno. Bo kto czytał 2 częsć Eragona to wie że potem on sie zmienia i będzie podobny do elfa to ciekawe jakby było to ukazane w filmie, bo przecież uszy są najważniejsze.

asia_ryzko

Cały film "Eragon" zostałspaprany. Zupełnie inny niż książka, jeżeli już tak wszystko zmieniają to powinni też zmienić tytuł! Szajbusy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones