Natasha Henstridge

Natasha Tonya Henstridge

7,3
2 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natasha Henstridge

Może nawet trzeciorzędna. Nie dostała nigdy żadnej nagrody. Nie wiem po co zorganizowała sobie ostatnio OLBRZYMIE piersi.

Loco_Mario_PL

Żal tyłek ściska? Jej kasa jej sprawa

SzymonekJR

Żal tyłek ściska, bo BYŁA ładna. Teraz jest najwyżej żenująca. Teraz zrozumiałeś przekaz ?

Loco_Mario_PL

Ona ma kasę ty nie i marudzić na decyzje ludzi których nawet nigdy nie poznasz.

Żal Ci dupe ściska

SzymonekJR

Widzisz, synku, kasę to akurat mam, wsiowy synku. Piszesz o tej ściskanej dupie, jakbyś miał obsesję. Może jesteś od Biedronia ? Współczuję. No i podryw ci się nie udał. Szukaj dalej.

Loco_Mario_PL

Chwalenie się że masz kasę na forum anonimowym jest jak mówienie jestem przystojny ale nie zdejmuj mi kominiarki.

Żałosny jesteś buraku

SzymonekJR

Szukaj innych z dużymi pośladkami :-)))) Pod tęczą jest wielu, wpadną ci w oko, szymonku, synku drogi. Nie zapominaj o paradzie równości ! Pa.

Loco_Mario_PL

A ja się w pełni z Tobą zgadzam. W "Gatunku" to była piękna i naturalna dziewczyna o idealnych proporcjach. Wysokie kobiety często z wiekiem zaczynają robić się "kanciaste". Natasha oprócz tego że "urosła" dodatkowo zafundowała sobie te wielkie sylikony przez co wygląda karykaturalnie. Ostatnio widziałem "Koszmar siostry" i w pierwszej chwili byłem przekonany że to Daryl Hannah.

MikeyS

To prawda. Teraz wygląda trochę męsko.
Daryl Hannah dla mnie zawsze wyglądała jak wielki umięśniony facet w peruce.

Loco_Mario_PL

A mi sie podobaja wielkie piersi i pochwalam jej decyzje. Wyobraz sobie ze tacy ludzie tez sa na swiecie i maja inny gust niz ty.Bez zadnej zlosliwosci czy zlych checi

ice1979

jak nie jak tak .Ja akurat wole małe jedrne pigwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones