PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=56}

Gatunek 2

Species II
5,0 6 253
oceny
5,0 10 1 6253
4,2 4
oceny krytyków
Gatunek 2
powrót do forum filmu Gatunek 2

Druga część jest tylko odrobinę słabsza od pierwszej. Ale i tak bardzo dobra.
Potem jest już tylko fatalnie..

danieros

Jest o klasę albo i dwie słabsza od pierwszej części...jedyne co ratuje ten film to stworki Giger'a. Klimat, gra aktorska to jakaś kpina...szczerze po obejrzeniu dobrej jedyneczki spodziewałem się o wiele więcej...

ocenił(a) film na 6
danieros

IMO mocnym punktem pierwszej części był świetny pomysł na fabułę - SETI to była świetna podstawa, nieudane zakończenie eksperymentu jako czynnik budzący w Sill potwora, i w ogóle cała historia wystraszonej dziewczyny która nie wie co ma robić, gdzie się schować, więc poddaje się instynktom. W pierwszej części potwór miał ludzką twarz. Do tego klimatyczny był sen zmontowany przez Gigera (a zwłaszcza sam pociąg).

Dwójeczka ma wyświechtaną podstawę fabularną (lądowanie na jakże odległym Marsie), główny zły stał się nim praktycznie od razu przez co swą ludzką twarz szybko stracił. Film jakiś poziom trzyma, ale jak dla mnie był już dorobiony na siłę.

ocenił(a) film na 3
danieros

Ta cała trylogia Species (a może raczej saga) nie powinna była nigdy powstać jak dla mnie.
Oglądając to nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać, masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones