PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118699}

Bestia z otchłani

Megalodon
3,3 725
ocen
3,3 10 1 725
Bestia z otchłani
powrót do forum filmu Bestia z otchłani

10/10!!

ocenił(a) film na 10

JESTEM ZNAWCĄ FILMÓW O TEJ TEMATYCE!! UWAŻAM ŻE TEN FILM BIJE WSZYSTKIE INNE NA GŁOWE. SCENA ZE SKUTEREM WODNYM NA DŁUGO POZOSTANIE W MOJEJ PAMIĘCI. PO OBEJRZENIU FILMU BYŁEM POD WRAŻENIEM JAKOŚCI EFEKTÓW SPECJALNYCH I GRY AKTORÓW. FILM JEST NAPRAWDE GENIALNY I NIECH WSTYDZĄ SIĘ CI, KTÓRZY GO NIE WIDZIELI. GORĄCO POLECAM RÓWNIEŻ NAJNOWSZE DZIEŁO TEGO GATUNKU: MEGA SHARK VS. GIANT OCTOPUS.POZDRAWIAM!!

ocenił(a) film na 1
Jason_XIII_Voorhees

Haha...no to fajnie wyśmiałeś film bo mam nadzieje, że żartowałeś i mówiłeś ironicznie :D

ocenił(a) film na 4
Jason_XIII_Voorhees

Popieram slowa kolegi, wyzej wymieniony przez Ciebie film jest rownie wysmienity i "apetyczny" dla szanujacego sie kinomana. Ba! smiem twierdzic, ze jest nieco lepiej nakrecony, efekty specjalne i scenariusz jest rownie wysmienity! Pozdrawiam wszytkich kinomanow!

dolce8

haha zgadzam sie ;D

Jason_XIII_Voorhees

A nie piszesz przypadkiem o tym filmie: http://www.filmweb.pl/film/Atak+rekin%C3%B3w+Megalodon-2002-4571
"shark attack 3" obejrzałem przed chwilą i scena ze skuterem jest naprawdę genialna. "Bestii z otchłani" sobie nie przypominam - może też występuje taka scenka.

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Zdecydowanie nastąpiła pomyłka. Swoja drogą film nie nadaje się nawet do pośmiania. 2/10

ocenił(a) film na 2
Jason_XIII_Voorhees

tutaj nie ma żadnej sceny ze skuterem coś Ci się pochrzaniło :)

HeadDNB

:D
Zdecydowanie. Filmy o krwiożerczych rekinach są szczytem kinematografii XXI wieku. Słyszałem, że wkrótce ma powstać hit pt: "Predator and Alien vs. Megashark", a w planach jest "Shark vs. Shrek" - to dopiero będzie potęga. I to w technologii 8D

ocenił(a) film na 2
Jason_XIII_Voorhees

ok komentarz ironiczny..ale przez Ciebie ten film ma wyższą średnią bo aż 3,5 ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones